IJskonijncup Kalender

Kalender 2018 / 2019

Datum Tijd Wie Wat Afstanden X
Sun, 07 Oct 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen ABCDEF Introductie Introductie, Pup DEF : 100m / Pup ABC : 500 m 1 uitslag
Sat, 13 Oct 2018 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C Kennemercup, langebaan Kennemercup, langebaan, 500-1000 nvt uitslag
Sun, 14 Oct 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pupillen langebaan langebaan, 300-700 pup ABC / 100-300 pup DEF nvt uitslag foto's
Sun, 21 Oct 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 jun C en pup A langebaan langebaan, 100-100-300-300 nvt uitslag
Sat, 27 Oct 2018 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C Kennemercup, langebaan Kennemercup, langebaan, 300-700 nvt
Sun, 28 Oct 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pup BCDEF langebaan + fun langebaan + fun, 300-500 nvt uitslag
Sun, 11 Nov 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen en Junioren C Jeugdmarathon 1 Jeugdmarathon 1, marathon nvt foto's
Sun, 18 Nov 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 jun C en pup A langebaan langebaan, 500-1500 jun C / 500-1000 pup A / extra 1000 pup B (max16) nvt uitslag
Sun, 02 Dec 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pup BCDEF langebaan + fun langebaan + fun, 300-700 pup BC / 300-300 pup DEF nvt uitslag foto's
Sat, 08 Dec 2018 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 jun C en pup A langebaan langebaan, 500-1500 jun C / 500-1000 pup A nvt uitslag
Sun, 09 Dec 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pup en jun Jeugdmarathon 2 Jeugdmarathon 2, marathon nvt uitslag
Sun, 16 Dec 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pupillen fun fun, 100m afvalrace nvt foto's
Sat, 22 Dec 2018 van 08:00 tot 12:00 08:00-12:00 pup en jun C1 Jan van Gennip Jan van Gennip, 100-300 pup / 100-500 jun C1 nvt uitslag foto's
Sun, 23 Dec 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 jun C en pup A langebaan langebaan, 500-1500 jun C / 500-1000 pup A nvt uitslag
Sun, 30 Dec 2018 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pupillen langebaan + fun langebaan + fun, 100-300-500 nvt uitslag
Sun, 30 Dec 2018 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C Kennemercup, langebaan Kennemercup, langebaan, 500-1500 nvt uitslag
Sun, 06 Jan 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pup en jun Jeugdmarathon 3 Jeugdmarathon 3, marathon nvt
Sun, 13 Jan 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pupillen langebaan langebaan, 1500m pup A / 1000m pupB / 700m pup CDEF nvt uitslag
Sun, 13 Jan 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C Kennemercup, langebaan Kennemercup, langebaan, 500-1000 nvt
Sun, 20 Jan 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pup en jun Jeugdmarathon 4 Jeugdmarathon 4, marathon nvt deelnemers inschrijven
Sun, 27 Jan 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pup en jun ploegenachtervolging ploegenachtervolging, 4-5-6 ronden nvt deelnemers inschrijven
Sun, 03 Feb 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pup BCDEF Langebaan + fun Langebaan + fun, 300-500 nvt
Sun, 17 Feb 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pup en jun Ouder-kind Ouder-kind, 300m / estafette nvt
Sun, 17 Feb 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C2 Kennemercup, langebaan Kennemercup, langebaan, 3000 nvt
Sun, 24 Feb 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 jun C en pup AB finale finale, 500 - 1500 jun C / 500 - 700 pup AB nvt
Sun, 03 Mar 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 pupillen finale finale, Allround toernooi nvt