Uitslagen

Terug naar de kalender

Filters

Klassement Dames Pupillen CDEF

IJskonijn Eindtijd
1 Hanna van Ruitenn nvt
1 Melanie Ooms nvt
1 Anouk Kalshoven nvt
2 Yfke Vreeken nvt
2 Laurena van Doorn nvt
2 Florien Laarhoven nvt
3 Merle Adema nvt
3 Emma Tauber nvt
3 Fiene Dekker nvt
4 Sarah Potters nvt
4 Tara Fijten nvt
4 Iris Fijten nvt

Klassement Heren Pupillen CDEF

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester nvt
1 Mark van Huuksloot Kuilenburg nvt
1 Lev van den Bosch nvt
2 Sverre Lindstedt nvt
2 Jens van Huuksloot Kuilenburg nvt
2 Floris van Maris nvt
3 Vince van den Heuvel nvt
3 Mark Prins nvt
3 Bart Hof nvt
4 Wilco Ooms nvt
4 Manuel Zwetsloot nvt
4 Lars Hoek nvt
5 Robin Kuipers nvt
5 Jens Bijl nvt
5 Davi van Doorn nvt

Klassement Dames Pupillen AB

IJskonijn Eindtijd
1 Maud Moret nvt
1 Marjolein Ooms nvt
1 Lou van den Bosch nvt
2 Zoë van der Velden nvt
2 Rinske van der Maarl nvt
2 Ilse van der Velden nvt
3 Aurelia Groeneveld nvt
3 Anna Meulmeester nvt
3 Ella Westerik nvt
3 Tessel Huizinga nvt
4 Philipine Cornelissen nvt
4 Mirthe Knoef nvt
4 Suzy Kuipers nvt
4 Evi Ruissen nvt
5 Lisa Meeuwissen nvt
5 Anne van Zijl nvt
5 Yfke Schleeper nvt

Klassement Heren Pupillen AB

IJskonijn Eindtijd
1 Jort van Diemen nvt
1 Carlos Godwaldt nvt
1 Stijn Vergeer nvt
2 Jelle van Ruiten nvt
2 Roan Portier nvt
2 Timor Portier nvt
3 Sepp Nauta nvt
3 Siem Braak nvt
3 Freek Tonino nvt
4 Joppe Witkamp nvt
4 Mees Olie nvt
4 Sven van Wijk nvt
4 Daniel Klijnsma nvt
5 Walter Keller nvt
5 Twan Kempenaar nvt
5 Karel Kloek nvt
5 Sverre Kroes nvt

Klassement Dames Junioren C

IJskonijn Eindtijd
1 Mara Vergeer nvt
1 Maud Kempenaar nvt
1 Fabienne Maarse nvt
2 Noa Bierens nvt
2 Britt van Wijk nvt
2 Evy van Duijn nvt
2 Lianne van Assema nvt
3 Bente Adema nvt
3 Dana de Bruin nvt
3 Franca Baars nvt

Klassement Heren Junioren C

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos nvt
1 Tom de Louwere nvt
1 Floris Wender nvt
1 Luc Hogenboom nvt
2 Jelle de Bock nvt
2 Syb Maarse nvt
2 Tijn van Harten nvt
3 Ids Witkamp nvt
3 Bruno Bonetti nvt