Uitslagen

Terug naar de kalender

Filters

DPA

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:13.73
2 Franca Baars 00:14.26
3 Isa Klok 00:14.67

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:13.58
2 Isa Klok 00:14.47
3 Franca Baars 00:14.67

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:33.26
2 Franca Baars 00:36.14
3 Isa Klok 00:39.13

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:33.33
2 Franca Baars 00:36.56
3 Isa Klok 00:37.46

DPB

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden 00:13.02
2 Ilse van der Velden 00:13.10
3 Aurelia Groeneveld 00:13.27
4 Marjolein Ooms 00:13.78
5 Tessel Huizinga 00:13.85
6 Lou van den Bosch 00:13.86
7 Sophie Reinstra 00:14.08
8 Danischa Aukes 00:15.14

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden 00:13.02
2 Ilse van der Velden 00:13.10
3 Marjolein Ooms 00:13.65
4 Tessel Huizinga 00:13.75
5 Lou van den Bosch 00:13.82
6 Sophie Reinstra 00:13.92
7 Aurelia Groeneveld 00:13.93
8 Danischa Aukes 00:14.96

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden 00:31.71
2 Ilse van der Velden 00:32.74
3 Lou van den Bosch 00:34.09
4 Marjolein Ooms 00:34.18
5 Tessel Huizinga 00:34.70
6 Sophie Reinstra 00:35.66
7 Aurelia Groeneveld 00:36.45
8 Danischa Aukes 00:39.41

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden 00:31.62
2 Ilse van der Velden 00:32.65
3 Tessel Huizinga 00:33.25
4 Lou van den Bosch 00:34.36
5 Marjolein Ooms 00:34.69
6 Aurelia Groeneveld 00:36.00
7 Sophie Reinstra 00:36.34
8 Danischa Aukes 00:40.89

DPC

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Rinske van der Maarl 00:15.04
2 Renske Kranenburg 00:15.09
3 Anna Meulmeester 00:15.25
4 Renske Krom 00:16.42
5 Ella Westerik 00:23.48
Evi Ruissen nvt

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Rinske van der Maarl 00:14.70
2 Renske Kranenburg 00:14.81
3 Anna Meulmeester 00:14.97
4 Renske Krom 00:15.82
5 Ella Westerik 00:16.38
6 Evi Ruissen 00:16.72

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Rinske van der Maarl 00:38.21
2 Renske Kranenburg 00:40.91
3 Renske Krom 00:41.88
4 Anna Meulmeester 00:42.48
5 Ella Westerik 00:45.39
6 Evi Ruissen 00:46.03

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Rinske van der Maarl 00:38.57
2 Renske Kranenburg 00:40.41
3 Renske Krom 00:41.92
4 Anna Meulmeester 00:42.77
5 Ella Westerik 00:43.75
6 Evi Ruissen 00:44.37

DPD

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Anouk Kalshoven 00:14.02
2 Melanie Ooms 00:14.09
3 Yfke Vreeken 00:15.76
4 Floor Romme 00:16.11

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Melanie Ooms 00:13.99
2 Anouk Kalshoven 00:14.24
3 Yfke Vreeken 00:15.22
4 Floor Romme 00:16.18

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Melanie Ooms 00:38.44
2 Anouk Kalshoven 00:39.93
3 Yfke Vreeken 00:41.80
4 Floor Romme 00:45.17

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Melanie Ooms 00:38.53
2 Anouk Kalshoven 00:40.97
3 Yfke Vreeken 00:41.12
4 Floor Romme 00:45.24

DPE-F

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Florien Laarhoven 00:15.89

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Florien Laarhoven 00:15.27

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Florien Laarhoven 00:48.21

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Florien Laarhoven 00:43.22

HPA

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Tom de Louwere 00:13.13
2 Ids Witkamp 00:13.41
3 Luc Hogenboom 00:13.50
4 Casper Laarhoven 00:13.51
5 Siebe Holleman 00:13.94
6 Ammar El Oche 00:14.25
7 Brent van den Heuvel 00:14.67
Syb Maarse nvt

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Luc Hogenboom 00:13.18
2 Tom de Louwere 00:13.37
3 Ids Witkamp 00:13.41
4 Casper Laarhoven 00:13.83
5 Ammar El Oche 00:14.01
6 Siebe Holleman 00:14.42
7 Brent van den Heuvel 00:14.61
Syb Maarse nvt

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Tom de Louwere 00:32.09
2 Ids Witkamp 00:32.18
3 Casper Laarhoven 00:33.16
4 Luc Hogenboom 00:33.62
5 Brent van den Heuvel 00:36.24
6 Ammar El Oche 00:36.66
7 Siebe Holleman 00:37.33
Syb Maarse nvt

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Ids Witkamp 00:32.49
2 Tom de Louwere 00:32.50
3 Luc Hogenboom 00:33.08
4 Casper Laarhoven 00:33.59
5 Ammar El Oche 00:35.65
6 Siebe Holleman 00:36.25
7 Brent van den Heuvel 00:36.52
Syb Maarse nvt

HPB

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Jort van Diemen 00:13.46
2 Daniel Klijnsma 00:13.79
3 Jack Kwadrin 00:14.02
4 Flyn Verbeek 00:14.05
5 Timor Portier 00:14.24
6 Carlos Godwaldt 00:14.48
7 Siem Braak 00:14.74
8 Sven van Wijk 00:14.81
9 Sepp Nauta 00:14.92
10 Roan Portier 00:15.51
11 Espen Huijzer 00:16.78

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Jort van Diemen 00:13.24
2 Daniel Klijnsma 00:13.77
3 Flyn Verbeek 00:13.80
4 Roan Portier 00:13.88
5 Carlos Godwaldt 00:14.29
6 Timor Portier 00:14.37
7 Jack Kwadrin 00:14.45
8 Siem Braak 00:14.46
9 Sepp Nauta 00:14.90
10 Sven van Wijk 00:14.93
11 Espen Huijzer 00:16.29

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Jort van Diemen 00:32.84
2 Daniel Klijnsma 00:34.79
3 Jack Kwadrin 00:35.19
4 Carlos Godwaldt 00:35.99
5 Siem Braak 00:36.49
6 Sven van Wijk 00:36.75
7 Flyn Verbeek 00:37.86
8 Roan Portier 00:38.10
9 Timor Portier 00:38.89
10 Espen Huijzer 00:44.47
11 Sepp Nauta 00:45.95

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Jort van Diemen 00:32.51
2 Daniel Klijnsma 00:34.54
3 Jack Kwadrin 00:34.80
4 Sven van Wijk 00:36.53
5 Carlos Godwaldt 00:36.60
6 Siem Braak 00:37.05
7 Timor Portier 00:37.37
8 Flyn Verbeek 00:38.06
9 Roan Portier 00:38.09
10 Sepp Nauta 00:42.42
11 Espen Huijzer 00:44.30

HPC

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Joppe Witkamp 00:14.19
2 Mees Olie 00:14.40
3 Freek Tonino 00:14.44
4 Jip Falkena 00:15.30
5 Christiaan Zandstra 00:16.21
6 Lucas de Wilde 00:17.86

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Joppe Witkamp 00:14.01
2 Freek Tonino 00:14.39
3 Mees Olie 00:14.62
4 Jip Falkena 00:15.19
5 Christiaan Zandstra 00:15.55
6 Lucas de Wilde 00:16.48

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Freek Tonino 00:36.24
2 Mees Olie 00:36.84
3 Joppe Witkamp 00:38.54
4 Christiaan Zandstra 00:46.21
5 Lucas de Wilde 00:47.78
6 Jip Falkena 00:52.92

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Freek Tonino 00:35.77
2 Mees Olie 00:37.50
3 Joppe Witkamp 00:37.91
4 Lucas de Wilde 00:47.29
5 Christiaan Zandstra 00:47.87
6 Jip Falkena 00:56.40

HPD

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Lev van den Bosch 00:14.70
2 Tim Houwen 00:15.40
3 Tijn Yarnold 00:15.48
4 Mark van Huuksloot Kuilenburg 00:15.55
5 Ids Huijzer 00:16.62
6 Mark Prins 00:17.31

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Lev van den Bosch 00:14.61
2 Tim Houwen 00:15.06
3 Mark van Huuksloot Kuilenburg 00:15.11
4 Tijn Yarnold 00:15.36
5 Mark Prins 00:16.51
6 Ids Huijzer 00:16.79

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Lev van den Bosch 00:38.22
2 Tijn Yarnold 00:40.33
3 Mark van Huuksloot Kuilenburg 00:40.82
4 Tim Houwen 00:41.68
5 Ids Huijzer 00:45.94
6 Mark Prins 00:47.04

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Lev van den Bosch 00:36.62
2 Tijn Yarnold 00:39.96
3 Tim Houwen 00:40.62
4 Mark van Huuksloot Kuilenburg 00:41.35
5 Ids Huijzer 00:45.15
6 Mark Prins 00:48.48

HPE-F

Pupillen 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester 00:14.69
2 Sverre Lindstedt 00:16.53
3 Vince van den Heuvel 00:16.67

Pupillen 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Sverre Lindstedt 00:15.99
2 Vince van den Heuvel 00:16.68
3 Vincent Meulmeester 00:22.95

Pupillen 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester 00:39.90
2 Sverre Lindstedt 00:44.19
3 Vince van den Heuvel 00:46.80

Pupillen 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester 00:38.99
2 Sverre Lindstedt 00:46.15
3 Vince van den Heuvel 00:46.73

DC1

Junioren 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Fabienne Maarse 00:12.71
2 Elinn Unlu 00:13.47
3 Evy van Duijn 00:13.59
Britt van Wijk 00:13.59
5 Dana de Bruin 00:13.77
6 Anne Lubbers 00:14.64
7 Noa Bierens 00:15.05
8 Mirthe Visser 00:16.52
Esmee Heijen nvt

Junioren 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Fabienne Maarse 00:12.84
2 Britt van Wijk 00:13.68
3 Evy van Duijn 00:13.79
4 Elinn Unlu 00:13.84
5 Dana de Bruin 00:14.14
6 Anne Lubbers 00:14.64
7 Esmee Heijen 00:14.66
8 Noa Bierens 00:14.90
9 Mirthe Visser 00:16.29

Junioren 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Fabienne Maarse 00:30.32
2 Britt van Wijk 00:32.07
3 Evy van Duijn 00:33.50
4 Elinn Unlu 00:34.43
5 Esmee Heijen 00:34.67
6 Noa Bierens 00:35.87
7 Dana de Bruin 00:37.30
8 Anne Lubbers 00:38.70
9 Mirthe Visser 00:43.26

Junioren 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Fabienne Maarse 00:30.88
2 Britt van Wijk 00:32.25
3 Evy van Duijn 00:33.89
4 Elinn Unlu 00:34.21
5 Noa Bierens 00:35.11
6 Esmee Heijen 00:35.49
7 Dana de Bruin 00:37.26
8 Anne Lubbers 00:38.13
9 Mirthe Visser 00:43.72

DC2

Junioren 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Zhara Möllers 00:12.43
2 Danique van Rooden 00:12.52
3 Roosmarijn Meinsma 00:13.13
4 Yael in 't Veld 00:13.16
5 Annette Laarhoven 00:13.33
6 Charlie Kwadrin 00:13.91

Junioren 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Zhara Möllers 00:12.69
2 Roosmarijn Meinsma 00:13.16
3 Yael in 't Veld 00:13.17
4 Annette Laarhoven 00:13.50
5 Danique van Rooden 00:14.02
6 Charlie Kwadrin 00:14.15

Junioren 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Zhara Möllers 00:29.63
2 Danique van Rooden 00:30.44
3 Roosmarijn Meinsma 00:31.43
4 Yael in 't Veld 00:31.76
5 Annette Laarhoven 00:32.68
6 Charlie Kwadrin 00:33.48

Junioren 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Zhara Möllers 00:29.91
2 Roosmarijn Meinsma 00:31.13
3 Yael in 't Veld 00:31.78
4 Danique van Rooden 00:31.87
5 Annette Laarhoven 00:32.27
6 Charlie Kwadrin 00:32.62

HC1

Junioren 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:11.80
2 Kai van Bennekom 00:12.30
3 Eijze Bakker 00:12.73
4 Wick van den Bos 00:13.08
5 Pim Braak 00:13.19
6 Ruben Molenaar 00:13.23
7 Luca Goossens 00:13.92
8 Joaquin Portier 00:15.32
9 Dimitri van Bakel 00:15.61
Cas Middelkoop nvt

Junioren 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:12.01
2 Kai van Bennekom 00:12.48
3 Eijze Bakker 00:12.74
4 Wick van den Bos 00:13.13
5 Pim Braak 00:13.39
6 Ruben Molenaar 00:13.43
7 Luca Goossens 00:14.09
8 Dimitri van Bakel 00:15.14
9 Joaquin Portier 00:15.45
Cas Middelkoop nvt

Junioren 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:27.74
2 Kai van Bennekom 00:30.58
3 Eijze Bakker 00:30.71
4 Wick van den Bos 00:31.58
5 Ruben Molenaar 00:32.57
6 Pim Braak 00:32.80
7 Luca Goossens 00:35.25
8 Joaquin Portier 00:41.07
9 Dimitri van Bakel 00:41.75
Cas Middelkoop nvt

Junioren 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:28.01
2 Kai van Bennekom 00:29.94
3 Eijze Bakker 00:29.95
4 Pim Braak 00:32.01
5 Wick van den Bos 00:32.02
6 Ruben Molenaar 00:32.54
7 Luca Goossens 00:35.75
8 Dimitri van Bakel 00:40.11
9 Joaquin Portier 00:42.31
Cas Middelkoop nvt

HC2

Junioren 100 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Jack van der Bent 00:11.50
2 Marino Godwaldt 00:11.70
3 Tjebbe Berkhout 00:12.12
4 Driek Tolk 00:12.44
5 Sybren Berkhout 00:12.73

Junioren 100 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Jack van der Bent 00:11.69
2 Marino Godwaldt 00:11.94
3 Tjebbe Berkhout 00:12.08
4 Driek Tolk 00:12.50
5 Sybren Berkhout 00:12.58

Junioren 300 meter - 1ste omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Jack van der Bent 00:28.37
2 Marino Godwaldt 00:29.16
3 Driek Tolk 00:29.66
4 Tjebbe Berkhout 00:29.86
5 Sybren Berkhout 00:30.67

Junioren 300 meter - 2de omloop

IJskonijn Eindtijd
1 Jack van der Bent 00:28.06
2 Marino Godwaldt 00:28.62
3 Tjebbe Berkhout 00:30.08
4 Driek Tolk 00:30.15
5 Sybren Berkhout 00:30.81