Uitslagen

Terug naar de kalender

Filters

DPC

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Maud Moret 00:35.22
2 Rinske van der Maarl 00:35.92
3 Renske Krom 00:39.45
4 Anna Meulmeester 00:39.75
5 Ella Westerik 00:42.50
6 Iris Schmutzer 00:43.13

Pupillen CDEF Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Maud Moret 00:38.80
2 Rinske van der Maarl 00:39.14
3 Renske Krom 00:42.22
4 Ella Westerik 00:43.94
5 Anna Meulmeester 00:44.74
6 Iris Schmutzer 00:45.89

DPD

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Laurena van Doorn 00:35.83
2 Anouk Kalshoven 00:36.44
3 Melanie Ooms 00:38.60
4 Yfke Vreeken 00:38.96
5 Hille de Graaf 00:40.48
6 Floor Romme 00:41.23

Pupillen CDEF Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Laurena van Doorn 00:38.31
2 Melanie Ooms 00:40.32
3 Anouk Kalshoven 00:40.50
4 Hille de Graaf 00:42.10
5 Yfke Vreeken 00:42.27
6 Floor Romme 00:54.84

DPE-F

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Merle Adema 00:42.36
2 Florien Laarhoven 00:44.08
3 Hanna van Ruitenn 00:44.26

Pupillen CDEF Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Hanna van Ruitenn 00:43.05
2 Merle Adema 00:44.22
3 Florien Laarhoven 00:45.44

HPC

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Stijn Vergeer 00:33.98
2 Mees Olie 00:35.80
3 Joppe Witkamp 00:36.17
4 Jelle van Ruiten 00:37.24
5 Christiaan Zandstra 00:44.19

Pupillen CDEF Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Joppe Witkamp 00:39.06
2 Stijn Vergeer 00:39.81
3 Mees Olie 00:39.99
4 Jelle van Ruiten 00:42.63
5 Christiaan Zandstra 00:56.32

HPD

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lev van den Bosch 00:36.50
2 Mark van Huuksloot Kuilenburg 00:36.80
3 Bart Hof 00:37.01
4 Tijn Yarnold 00:38.34
5 Mark Prins 00:43.31

Pupillen CDEF Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Mark van Huuksloot Kuilenburg 00:38.78
2 Bart Hof 00:40.21
3 Tijn Yarnold 00:42.51
4 Lev van den Bosch 00:44.61
5 Mark Prins 00:46.65

HPE-F

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester 00:36.50
2 Sverre Lindstedt 00:45.64
3 Vince van den Heuvel 00:47.20
4 Davi van Doorn 00:51.35

Pupillen CDEF Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester 00:40.34
2 Sverre Lindstedt 00:46.27
3 Vince van den Heuvel 00:48.49
4 Davi van Doorn 00:53.37

DPA

Pupillen AB 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:33.49
2 Eline Schmutzer 00:35.37
3 Franca Baars 00:35.75
4 Bente Adema 00:36.47
5 Zoe Verhagen 00:38.39

Pupillen AB Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:35.35
2 Eline Schmutzer 00:37.88
3 Franca Baars 00:37.89
4 Bente Adema 00:39.86
5 Zoe Verhagen 00:40.89

DPB

Pupillen AB 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden 00:31.35
2 Ilse van der Velden 00:32.35
3 Aurelia Groeneveld 00:32.58
4 Lou van den Bosch 00:34.05
5 Tessel Huizinga 00:34.19
6 Marjolein Ooms 00:34.50
7 Mijke Lammers 00:36.36
8 Dite Aardewijn 00:36.78
9 Anne van Zijl 00:38.40
10 Saartje Rewijk 00:39.09
11 Yfke Schleeper 00:39.27

Pupillen AB Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden 00:34.25
2 Ilse van der Velden 00:35.23
3 Aurelia Groeneveld 00:35.41
4 Tessel Huizinga 00:36.78
5 Dite Aardewijn 00:38.63
6 Mijke Lammers 00:38.88
7 Saartje Rewijk 00:39.19
8 Yfke Schleeper 00:40.15
9 Lou van den Bosch 00:40.18
10 Marjolein Ooms 00:41.47
11 Anne van Zijl 00:42.31

HPA

Pupillen AB 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Ids Witkamp 00:31.76
2 Luc Hogenboom 00:31.98
3 Casper Laarhoven 00:33.78
4 Tom de Louwere 00:34.00
5 Pepijn Schmutzer 00:34.38
6 Max Barends 00:34.93
7 Brent van den Heuvel 00:35.02
8 Siebe Holleman 00:35.19
9 Timo Nijssen 00:36.25
10 Teun van Nobelen 00:36.38
11 Vincent Lankamp 00:37.06
12 Sietze Weersma 00:38.70
13 Sep Jan de Graaff 00:39.28

Pupillen AB Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Luc Hogenboom 00:34.83
2 Ids Witkamp 00:34.88
3 Tom de Louwere 00:35.40
4 Casper Laarhoven 00:35.45
5 Brent van den Heuvel 00:36.84
6 Siebe Holleman 00:37.80
7 Pepijn Schmutzer 00:38.08
8 Teun van Nobelen 00:38.29
9 Timo Nijssen 00:39.41
10 Vincent Lankamp 00:39.63
11 Max Barends 00:40.08
12 Sep Jan de Graaff 00:41.64
13 Sietze Weersma 00:42.72

HPB

Pupillen AB 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Guus van der Hoorn 00:32.19
2 Jort van Diemen 00:33.62
3 Daniel Klijnsma 00:34.77
4 Carlos Godwaldt 00:35.73
5 Timor Portier 00:36.57
6 Sven van Wijk 00:36.70
7 Flyn Verbeek 00:36.90
8 Roan Portier 00:37.18
9 Siem Braak 00:37.65
10 Harm Smit 00:37.86
11 Simon Huismans 00:38.73
12 Siem Floor 00:46.29

Pupillen AB Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Guus van der Hoorn 00:36.49
2 Jort van Diemen 00:36.57
3 Daniel Klijnsma 00:37.65
4 Carlos Godwaldt 00:37.93
5 Flyn Verbeek 00:39.35
6 Siem Braak 00:39.50
7 Simon Huismans 00:39.88
8 Timor Portier 00:40.92
9 Sven van Wijk 00:41.38
10 Harm Smit 00:42.19
11 Roan Portier 00:42.43
12 Siem Floor 00:48.31

DC1

Junioren C 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Mara Vergeer 00:29.98
2 Fabienne Maarse 00:30.56
3 Marit van der Meer 00:30.87
4 Anouk Rodenburg 00:33.20
5 Britt van Wijk 00:33.29
6 Evy van Duijn 00:33.61
7 Noa Bierens 00:33.71
8 Dana de Bruin 00:35.59
9 Anne Lubbers 00:37.68
10 Mirthe Visser 00:38.82

Junioren C Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Fabienne Maarse 00:33.56
2 Marit van der Meer 00:34.78
3 Anouk Rodenburg 00:36.31
Evy van Duijn 00:36.31
Britt van Wijk 00:36.31
6 Dana de Bruin 00:38.50
7 Noa Bierens 00:39.39
8 Anne Lubbers 00:40.30
9 Mirthe Visser 00:42.90
10 Mara Vergeer 00:52.52

DC2

Junioren C 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Annette Laarhoven 00:32.72
2 Marije de Nooij 00:33.66
3 Loïse van den Heuvel 00:39.69

Junioren C Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Annette Laarhoven 00:35.52
2 Marije de Nooij 00:36.96
3 Loïse van den Heuvel 00:40.30

HC1

Junioren C 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Harmen Lammers 00:28.12
2 Thibaut Vos 00:28.32
3 Jelle de Bock 00:29.75
4 Eijze Bakker 00:29.88
5 Bruno Bonetti 00:30.82
6 Wick van den Bos 00:30.88
7 Pim Braak 00:31.11
8 Floris Wender 00:31.77
9 Ruben Molenaar 00:32.71
10 Hein Smit 00:34.31
11 Laurens Dam 00:34.99
12 Joaquin Portier 00:43.78

Junioren C Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:29.95
2 Harmen Lammers 00:31.50
3 Eijze Bakker 00:33.05
4 Wick van den Bos 00:33.27
5 Bruno Bonetti 00:33.35
6 Jelle de Bock 00:33.64
7 Floris Wender 00:34.67
8 Ruben Molenaar 00:34.83
9 Pim Braak 00:36.34
10 Hein Smit 00:38.46
Laurens Dam 00:38.46
12 Joaquin Portier 00:49.22

HC2

Junioren C 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Jack van der Bent 00:27.82
2 Marino Godwaldt 00:28.56
3 Driek Tolk 00:28.78
4 Daniel Brouwer 00:29.11
5 Dylan Pieterse 00:32.49

Junioren C Reverse Omgekeerd 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Marino Godwaldt 00:31.18
2 Jack van der Bent 00:32.09
3 Driek Tolk 00:32.73
4 Daniel Brouwer 00:33.13
5 Dylan Pieterse 00:35.45