Uitslagen

Terug naar de kalender

Filters

Klassement 1. Dames Pupillen EF

IJskonijn Eindtijd
1 Florien Laarhoven nvt
2 Merle Adema nvt

Klassement 2. Heren Pupillen EF

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester nvt
2 Sverre Lindstedt nvt
3 Vince van den Heuvel nvt
4 Davi van Doorn nvt
5 Siebe Zuiderduin nvt

Klassement 3. Dames Pupillen D

IJskonijn Eindtijd
1 Anouk Kalshoven nvt
2 Laurena van Doorn nvt
3 Hille de Graaf nvt
4 Yfke Vreeken nvt

Klassement 4. Heren Pupillen D

IJskonijn Eindtijd
1 Lev van den Bosch nvt
2 Mark van Huuksloot Kuilenburg nvt
3 Tijn Yarnold nvt
4 Bart Hof nvt
5 Mark Prins nvt
5 Ties Zuiderduin nvt

Klassement 5. Dames Pupillen C

IJskonijn Eindtijd
1 Maud Moret nvt
2 Rinske van der Maarl nvt
3 Anna Meulmeester nvt
4 Renske Krom nvt
5 Evi Ruissen nvt
5 Ella Westerik nvt

Klassement 6. Heren Pupillen C

IJskonijn Eindtijd
1 Stijn Vergeer nvt
2 Freek Tonino nvt
3 Joppe Witkamp nvt
4 Jip Falkena nvt
5 Christiaan Zandstra nvt

Klassement 7. Dames Pupillen B

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden nvt
2 Lou van den Bosch nvt
3 Ilse van der Velden nvt
4 Aurelia Groeneveld nvt
5 Danischa Aukes nvt
5 Dite Aardewijn nvt
5 Tessel Huizinga nvt
5 Marjolein Ooms nvt
9 Anne van Zijl nvt
9 Sophie Reinstra nvt
9 Yfke Schleeper nvt

Klassement 8. Heren Pupillen B

IJskonijn Eindtijd
1 Guus van der Hoorn nvt
2 Jort van Diemen nvt
3 Daniel Klijnsma nvt
4 Flyn Verbeek nvt
5 Siem Braak nvt
5 Carlos Godwaldt nvt
5 Sven van Wijk nvt
5 Simon Huismans nvt
9 Siem Floor nvt

Klassement 9. Dames Pupillen A

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema nvt
2 Eline Schmutzer nvt
3 Franca Baars nvt
4 Bente Adema nvt
5 Zoe Verhagen nvt

Klassement 10. Heren Pupillen A

IJskonijn Eindtijd
1 Luc Hogenboom nvt
2 Tom de Louwere nvt
3 Casper Laarhoven nvt
4 Teun van Nobelen nvt
5 Ammar El Oche nvt
5 Vincent Lankamp nvt
5 Brent van den Heuvel nvt
5 Siebe Holleman nvt
9 Tijn van Harten nvt

DPA

1ste omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Zoe Verhagen nvt
Franca Baars nvt
Lianne van Assema nvt
Eline Schmutzer nvt
Bente Adema nvt

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Bente Adema nvt
Lianne van Assema nvt
Zoe Verhagen nvt
Eline Schmutzer nvt
Franca Baars nvt

DPB

1ste omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Yfke Schleeper nvt
Marjolein Ooms nvt
Ilse van der Velden nvt
Sophie Reinstra nvt
Tessel Huizinga nvt
Dite Aardewijn nvt
Danischa Aukes nvt
Zoë van der Velden nvt
Aurelia Groeneveld nvt
Anne van Zijl nvt
Lou van den Bosch nvt

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Tessel Huizinga nvt
Sophie Reinstra nvt
Zoë van der Velden nvt
Dite Aardewijn nvt
Lou van den Bosch nvt
Anne van Zijl nvt
Danischa Aukes nvt
Ilse van der Velden nvt
Aurelia Groeneveld nvt
Marjolein Ooms nvt
Yfke Schleeper nvt

HPA

1ste omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Teun van Nobelen nvt
Tijn van Harten nvt
Luc Hogenboom nvt
Syb Maarse nvt
Brent van den Heuvel nvt
Casper Laarhoven nvt
Tom de Louwere nvt
Vincent Lankamp nvt
Ammar El Oche nvt
Siebe Holleman nvt

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Ammar El Oche nvt
Syb Maarse nvt
Tom de Louwere nvt
Siebe Holleman nvt
Teun van Nobelen nvt
Vincent Lankamp nvt
Luc Hogenboom nvt
Casper Laarhoven nvt
Tijn van Harten nvt
Brent van den Heuvel nvt

HPB

1ste omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Guus van der Hoorn nvt
Flyn Verbeek nvt
Simon Huismans nvt
Carlos Godwaldt nvt
Daniel Klijnsma nvt
Jort van Diemen nvt
Sven van Wijk nvt
Siem Braak nvt

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Siem Floor nvt

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Sven van Wijk nvt
Carlos Godwaldt nvt
Jort van Diemen nvt
Siem Braak nvt
Daniel Klijnsma nvt
Simon Huismans nvt
Flyn Verbeek nvt
Guus van der Hoorn nvt

DPC

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Ella Westerik nvt
Evi Ruissen nvt
Renske Krom nvt
Rinske van der Maarl nvt
Esmee Bijl nvt
Anna Meulmeester nvt
Maud Moret nvt

DPD

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Anouk Kalshoven nvt
Yfke Vreeken nvt
Laurena van Doorn nvt
Hille de Graaf nvt

DPE-F

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Merle Adema nvt
Florien Laarhoven nvt

HPC

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Stijn Vergeer nvt
Freek Tonino nvt
Jip Falkena nvt
Christiaan Zandstra nvt
Joppe Witkamp nvt

HPD

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Lev van den Bosch nvt
Tijn Yarnold nvt
Bart Hof nvt
Mark Prins nvt
Ties Zuiderduin nvt
Mark van Huuksloot Kuilenburg nvt

HPE-F

2de omloop 100 meter

IJskonijn Eindtijd
Siebe Zuiderduin nvt
Vincent Meulmeester nvt
Vince van den Heuvel nvt
Davi van Doorn nvt
Sverre Lindstedt nvt