Uitslagen

Terug naar de kalender

Filters

Reverse curve DPC

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema nvt
2 Franca Baars nvt

Reverse curve HPD

IJskonijn Eindtijd
1 Guus van der Hoorn nvt
2 Jort van Diemen nvt
3 Carlos Godwaldt nvt
4 Floris Fransen nvt
5 Espen Huijzer nvt
6 Siem Braak nvt
7 Tibbe Zwart nvt
8 Pim Mussert nvt
9 Kasper van der Voort nvt
10 Jack Kwadrin nvt

Reverse curve HPB

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos nvt
2 Bruno Bonetti nvt
3 Floris Wender nvt
4 Jelle van der Ham nvt
5 Ruben Molenaar nvt
6 Eijze Bakker nvt
7 Luca Goossens nvt
8 Pim Braak nvt
9 Yort Joling nvt
10 Laurens Dam nvt
11 Kai van Bennekom nvt
12 Jelle de Bock nvt

Schat je tijd HPE-F

IJskonijn Eindtijd
1 Ids Huijzer nvt
2 Tim Kaasenbrood nvt
3 Mees Olie nvt
4 Marouan El Oche nvt

Schat je tijd HPC

IJskonijn Eindtijd
1 Timo Nijssen nvt
2 Lucas Hoogerwerf-Steenbergen nvt
3 Finn Slooten nvt
4 Teun van Nobelen nvt
5 Tijn van Harten nvt
6 Ids Witkamp nvt
7 Brent van den Heuvel nvt
8 Sep Jan de Graaff nvt
9 Casper Laarhoven nvt

Schat je tijd DPB

IJskonijn Eindtijd
1 Mara Vergeer nvt
2 Anouk Rodenburg nvt
3 Emilie Fransen nvt
4 Maud Kempenaar nvt
5 Evy van Duijn nvt
6 Julika Radenovic nvt
7 Fabienne Maarse nvt
8 Marit van der Meer nvt

Reverse curve HPC

IJskonijn Eindtijd
1 Ids Witkamp nvt
2 Tijn van Harten nvt
3 Finn Slooten nvt
4 Lucas Hoogerwerf-Steenbergen nvt
5 Timo Nijssen nvt
6 Teun van Nobelen nvt
7 Casper Laarhoven nvt
8 Brent van den Heuvel nvt

Schat je tijd DPE-F

IJskonijn Eindtijd
1 Melanie Ooms nvt

Reverse curve DPD

IJskonijn Eindtijd
1 Jet Snoek nvt
2 Tessel Huizinga nvt
3 Dite Aardewijn nvt
4 Marjolein Ooms nvt
5 Britt Offerman nvt
6 Gemma Eikelenboom nvt
7 Anne van Zijl nvt
8 Ufuoma Agbavwrabo nvt

Schat je tijd DPD

IJskonijn Eindtijd
1 Jet Snoek nvt
2 Dite Aardewijn nvt
3 Gemma Eikelenboom nvt
4 Marjolein Ooms nvt
5 Tessel Huizinga nvt
6 Anne van Zijl nvt
7 Ufuoma Agbavwrabo nvt
8 Britt Offerman nvt

Reverse curve HPE-F

IJskonijn Eindtijd
1 Mees Olie nvt
2 Ids Huijzer nvt
3 Quinten Harmsel nvt
4 Tim Kaasenbrood nvt
5 Marouan El Oche nvt

Reverse curve DPB

IJskonijn Eindtijd
1 Mara Vergeer nvt
2 Marit van der Meer nvt
3 Emilie Fransen nvt
4 Fabienne Maarse nvt
5 Maud Kempenaar nvt
6 Julika Radenovic nvt
7 Anouk Rodenburg nvt
8 Evy van Duijn nvt

Schat je tijd HPB

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos nvt
2 Laurens Dam nvt
3 Luca Goossens nvt
4 Bruno Bonetti nvt
5 Jelle van der Ham nvt
6 Pim Braak nvt
7 Floris Wender nvt
8 Eijze Bakker nvt
9 Ruben Molenaar nvt
10 Yort Joling nvt
11 Kai van Bennekom nvt

Schat je tijd DPC

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema nvt
2 Franca Baars nvt

Schat je tijd HPD

IJskonijn Eindtijd
1 Floris Fransen nvt
2 Jort van Diemen nvt
3 Carlos Godwaldt nvt
4 Kasper van der Voort nvt
5 Jack Kwadrin nvt
6 Pim Mussert nvt
7 Tibbe Zwart nvt
8 Espen Huijzer nvt
9 Guus van der Hoorn nvt
10 Siem Braak nvt

Reverse curve DPE-F

IJskonijn Eindtijd
1 Melanie Ooms nvt

DPD

Pupillen DEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Tessel Huizinga 00:34.84
2 Jet Snoek 00:35.27
3 Gemma Eikelenboom 00:43.95
4 Marjolein Ooms 00:44.14
5 Dite Aardewijn 00:44.70
6 Britt Offerman 00:46.77
7 Ufuoma Agbavwrabo 00:47.33
8 Anne van Zijl 00:51.15

Pupillen DEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Tessel Huizinga 00:57.40
2 Jet Snoek 00:59.48
3 Gemma Eikelenboom 00:01:11.77
4 Marjolein Ooms 00:01:12.06
5 Dite Aardewijn 00:01:13.01
6 Anne van Zijl 00:01:15.94
7 Britt Offerman 00:01:16.77
8 Ufuoma Agbavwrabo 00:01:22.69

DPE-F

Pupillen DEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Melanie Ooms 00:49.06

Pupillen DEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Melanie Ooms 00:01:22.97

HPD

Pupillen DEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Jack Kwadrin 00:36.24
2 Jort van Diemen 00:36.47
3 Carlos Godwaldt 00:40.81
4 Guus van der Hoorn 00:41.82
5 Floris Fransen 00:42.89
6 Espen Huijzer 00:44.42
7 Tibbe Zwart 00:45.69
8 Siem Braak 00:46.06
9 Pim Mussert 00:49.52
10 Kasper van der Voort 00:55.08

Pupillen DEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Jack Kwadrin 00:58.60
2 Jort van Diemen 00:01:00.74
3 Carlos Godwaldt 00:01:08.47
4 Guus van der Hoorn 00:01:11.00
5 Floris Fransen 00:01:11.49
6 Tibbe Zwart 00:01:13.29
7 Siem Braak 00:01:18.25
8 Espen Huijzer 00:01:20.46
9 Pim Mussert 00:01:26.46
10 Kasper van der Voort 00:01:37.48

HPE-F

Pupillen DEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Mees Olie 00:44.88
2 Marouan El Oche 00:47.41
3 Ids Huijzer 00:50.04
4 Tim Kaasenbrood 00:53.48
5 Quinten Harmsel 00:56.73

Pupillen DEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Mees Olie 00:01:14.21
2 Marouan El Oche 00:01:20.77
3 Ids Huijzer 00:01:24.08
4 Quinten Harmsel 00:01:29.00
5 Tim Kaasenbrood 00:01:37.63

DPB

Pupillen BC 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Mara Vergeer 00:31.84
2 Emilie Fransen 00:32.64
3 Marit van der Meer 00:33.41
4 Fabienne Maarse 00:34.01
5 Evy van Duijn 00:35.91
6 Maud Kempenaar 00:35.92
7 Julika Radenovic 00:35.99
8 Anouk Rodenburg 00:36.56
Dana de Bruin nvt

Pupillen BC 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Mara Vergeer 00:51.81
2 Emilie Fransen 00:53.40
3 Marit van der Meer 00:53.60
4 Fabienne Maarse 00:54.77
5 Maud Kempenaar 00:57.64
6 Evy van Duijn 00:58.74
7 Anouk Rodenburg 00:59.58
8 Julika Radenovic 00:59.73
Dana de Bruin nvt

DPC

Pupillen BC 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:35.66
2 Franca Baars 00:36.84

Pupillen BC 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:57.54
2 Franca Baars 00:01:01.90

HPB

Pupillen BC 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:31.06
2 Bruno Bonetti 00:32.14
3 Jelle van der Ham 00:33.27
4 Floris Wender 00:34.16
5 Eijze Bakker 00:34.18
6 Jelle de Bock 00:35.25
7 Kai van Bennekom 00:35.32
8 Laurens Dam 00:37.37
9 Ruben Molenaar 00:37.82
10 Pim Braak 00:38.06
11 Luca Goossens 00:38.81
12 Yort Joling 00:40.58

Pupillen BC 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:48.90
2 Bruno Bonetti 00:52.19
3 Floris Wender 00:52.57
4 Jelle van der Ham 00:53.08
5 Eijze Bakker 00:55.47
6 Jelle de Bock 00:58.22
7 Kai van Bennekom 00:58.93
8 Laurens Dam 00:01:01.39
9 Ruben Molenaar 00:01:03.22
10 Pim Braak 00:01:04.61
11 Luca Goossens 00:01:04.73
12 Yort Joling 00:01:06.47

HPC

Pupillen BC 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Ids Witkamp 00:34.39
2 Tijn van Harten 00:35.61
3 Brent van den Heuvel 00:36.40
4 Finn Slooten 00:36.59
5 Teun van Nobelen 00:42.38
6 Casper Laarhoven 00:43.76
7 Timo Nijssen 00:44.30
8 Lucas Hoogerwerf-Steenbergen 00:44.81
9 Sep Jan de Graaff 00:47.72

Pupillen BC 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Ids Witkamp 00:55.62
2 Tijn van Harten 00:59.37
3 Brent van den Heuvel 00:59.66
4 Casper Laarhoven 00:01:01.27
5 Finn Slooten 00:01:01.35
6 Lucas Hoogerwerf-Steenbergen 00:01:11.70
7 Teun van Nobelen 00:01:11.74
8 Timo Nijssen 00:01:17.33
9 Sep Jan de Graaff 00:01:19.47