Aurelia Groeneveld
2.108
IJskonijn-cup punten
32 ritten gereden
32 tellende ritten
0 weggestreept
IJsclub Haarlem e.o.
DC1
Woonplaats:
Bloemendaal
IJskonijn-cup deelnamen
IJsbeercup 1 en Open baanwedstrijd Jun B t/m Masters (01-10-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
---|---|---|---|
1000 meter - IJsbeercup | 00:01:37.89 | 3 | 70 |
500 meter - IJsbeercup | 00:47.91 | 4 | 60 |
IJsbeercup 2 en Kennemercup 1 (07-10-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
500 meter - IJsbeercup | 00:48.53 | 4 | 60 |
1000 meter - IJsbeercup | 00:01:40.78 | 5 | 50 |
IJsbeercup 3 (14-10-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
500 meter IJsberen | 00:47.70 | 3 | 70 |
1500 meter IJsberen | 00:02:33.86 | 5 | 50 |
IJskonijncup 3 en IJsbeercup 4 (22-10-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
Junioren 500 meter - 1ste omloop | 00:47.70 | 3 | 53 |
Hou-hem-vlak Dames Junioren C1 | nvt | 5 | 25 |
Junioren 500 meter - 2de omloop | 00:47.11 | 3 | 53 |
IJsbeercup 5 en Kennemercup 4 (28-10-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
500 meter - IJsbeercup | 00:46.35 | 1 | 100 |
1000 meter - IJsbeercup | 00:01:36.02 | 1 | 100 |
Jeugdmarathon 2 (05-11-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
Meisjes Jun. C | nvt | 6 | 90 |
IJsbeercup 6 en Kennemercup 6: Supersprint (19-11-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
100 meter IJsbeercup - omloop 1 | 00:12.73 | 4 | 40 |
100 meter IJsbeercup - omloop 2 | 00:12.62 | 4 | 40 |
300 meter IJsbeercup | 00:29.91 | 4 | 40 |
IJsbeercup 7 en Kennemercup 7 (25-11-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
500 meter IJsbeercup | 00:47.37 | 2 | 80 |
1500 meter IJsbeercup | 00:02:32.78 | 5 | 50 |
IJsbeercup 8 en Kennemercup 8 (03-12-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
1000 meter - IJsbeercup | 00:01:41.41 | 2 | 80 |
500 meter - IJsbeercup | 00:48.31 | 2 | 80 |
IJskonijncup 9 en IJsbeercup 9 (17-12-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
Junioren C 300 meter | 00:29.53 | 3 | 70 |
Jun C 300 meter reverse | 00:35.45 | 6 | 45 |
Jan van Gennip toernooi (23-12-2023) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
Junioren C1 500 meter | 00:46.83 | 4 | 60 |
Junioren C1 100 meter | 00:12.58 | 5 | 50 |
IJskonijncup 10 en IJsbeercup 10 Ploegenachtervolging (07-01-2024) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
Dames Junioren C | nvt | 3 | 140 |
IJsbeercup 11 en Kennemercup 12 (13-01-2024) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
700 meter - IJsbeercup | nvt | ||
300 meter - IJsbeercup | nvt | ||
IJsbeercup 12 en Kennemercup 13 (28-01-2024) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
3000 meter IJsbeercup | 00:05:28.96 | 5 | 100 |
IJsbeercup 13 en Kennemercup 14 (04-02-2024) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
500 meter IJsbeercup | 00:45.23 | 1 | 100 |
1500 meter IJsbeercup | 00:02:44.77 | 9 | 32 |
IJsbeercup 14, finale (17-02-2024) |
|||
Afstand | Tijd | # Plaats | Punten |
500 meter dames C1 | 00:45.79 | 1 | 200 |
1500 meter dames C1 | 00:02:31.43 | 4 | 120 |