IJskonijn-cup Kalender

Kalender 2019 / 2020

Datum Tijd Wie Wat Afstanden X
Sun, 06 Oct 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen Langebaan + intro Langebaan + intro, DEF: 100m x2, AB: 500m 1 uitslag foto's
Sun, 13 Oct 2019 van 17:00 tot 18:45 17:00-18:45 Pup + JunC Jeugdmarathon 1 Jeugdmarathon 1, marathon 1 uitslag
Sun, 20 Oct 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen IJskonijncup IJskonijncup, supersprint 100-100-300-300 (A, B, C, D, E, F) 1 uitslag foto's
Sun, 27 Oct 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen IJskonijncup IJskonijncup, 100-500 (D, E, F), 500-500 (A, B, C) 1 uitslag
Sun, 03 Nov 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen IJskonijncup IJskonijncup, 300-500 schat je tijd (B, C, D, E, F) en Reverse Curve 1 uitslag foto's
Sun, 10 Nov 2019 van 17:00 tot 18:45 17:00-18:45 Pupillen + Junioren C jeugdmarathon 2 jeugdmarathon 2, marathon 1
Sun, 17 Nov 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen IJskonijncup IJskonijncup, DEF 500/300 ; ABC 100/700 1 uitslag foto's
Sun, 01 Dec 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen IJskonijncup IJskonijncup, 100m afvalrace (A, B, C, D, E, F) 1 uitslag
Sun, 08 Dec 2019 van 17:00 tot 19:00 17:00-19:00 Pupillen + Junioren C IJskonijncup (alleen pup A) + IJsbeercup IJskonijncup (alleen pup A) + IJsbeercup, 500-1000 (Pupillen A), 500-1500 (Junioren C) 1 deelnemers inschrijven
Sun, 15 Dec 2019 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen IJskonijncup IJskonijncup, 100-500 (D, E, F), 500-700 (A, B, C) 1 deelnemers inschrijven
Sat, 21 Dec 2019 van 08:00 tot 12:00 08:00-12:00 Pupillen + Junioren C1 Jan van Gennip toernooi Jan van Gennip toernooi, Pupillen 300 - 100 ; Junioren C1 : 100 - 500 1
Sun, 22 Dec 2019 van 17:00 tot 18:45 17:00-18:45 Pupillen + Junioren C jeugdmarathon 3 jeugdmarathon 3, marathon 1
Sat, 28 Dec 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Pupillen + Junioren C Vierkamp IJskonijncup + IJsbeercup over 2 dagen Vierkamp IJskonijncup + IJsbeercup over 2 dagen, IJskonijnen 100-500 en 300-700 / IJsberen 100-1000 en 500-1500 1
Sun, 05 Jan 2020 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen A + Junioren C IJskonijncup + IJsbeercup IJskonijncup + IJsbeercup, 500-1000 (A), 500-1500 (Junioren C) 1
Sun, 12 Jan 2020 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen + Junioren C IJskonijncup + IJsbeercup IJskonijncup + IJsbeercup, ploegenachtervolging 1
Sun, 19 Jan 2020 van 17:00 tot 18:45 17:00-18:45 Pupillen + Junioren C Jeugdmarathon 4 Jeugdmarathon 4, marathon 1
Sun, 26 Jan 2020 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen + Junioren C Ijskonijncup + IJsbeercup Ijskonijncup + IJsbeercup, ouder-kind 1
Sun, 02 Feb 2020 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen + Junioren C1 Ijskonijncup + IJsbeercup Ijskonijncup + IJsbeercup, langeafstand avond 700(CDEF), 1000(B), 1500 (A, IJsbeer C1-7) 1
Sun, 16 Feb 2020 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen + Junioren C IJskonijncup IJskonijncup, 500m + 500m reverse curve A, B, C, D, E, F, IJsbeer 8) 1
Sat, 29 Feb 2020 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren C Finale IJsbeercup over 2 dagen Finale IJsbeercup over 2 dagen , (zaterdag 29 februari en zondag 1 maart (Afstanden volgen later) 1
Fri, 13 Mar 2020 van 17:30 tot 19:30 17:30-19:30 Pupillen IJskonijncup IJskonijncup, Deel 1 van de IJskonijn finale 1
Sun, 15 Mar 2020 van 17:00 tot 19:30 17:00-19:30 Pupillen IJskonijncup IJskonijncup, Deel 2 van de IJskonijn finale 1